X

Zaposlitev

Upravljanje CNC stružnih avtomatov v programskem jeziku Sinumeric in Fanuc

OPIS DELOVNEGA MESTA

  • Upravljanje CNC strojev.

KAJ PRIČAKUJEMO

  • III., IV., V. stopnja strojne izobrazbe,
  • pretekle izkušnje na podobnih delih ali poznavanje strojništva in interes za delo na CNC stružnih avtomatih,
  • predanost, marljivost, iznajdljivost, odgovornost do dela.

KAJ NUDIMO

  • Znanju primerno plačilo,
  • zanimivo delo v dinamičnem okolju, ki nudi pogoje za osebno ter strokovno rast v vrhunskega strokovnjaka,
  • sodelovanje pri razvijanju inovativnih rešitev,
  • delo v strokovno podkovanem kolektivu,
  • možnost zaposlitve za nedoločen čas.

Ponujamo zaposlitev za nedoločen čas, s predhodnim poskusnim obdobjem šestih mesecev. Poskusno obdobje se lahko skrajša, v kolikor ima kandidat večletne izkušnje na podobnih delih.

Vašo ponudbo pričakujemo po elektronski pošti na naslov: n.pulko@pvr.si.

Za dodatne informacije sem dosegljiva Nataša Pulko na telefonski številki 02 6730 348.

Imate vprašanje ali potrebujete dodatne informacije?

Kontaktirajte nas

KONTAKT

PULKO VENTILI RUŠE, d.o.o.
Mariborska cesta 48a
2352 Selnica ob Dravi, Slovenija
T: 02 6730 350
E: info@pvr.si

ODPIRALNI ČAS

Pomoč strankam zagotavljamo v delovnem času od ponedeljka do petka med 8:00 in 16:00. Kontaktirajte specializirane svetovalce